جنگل‌های شگفت انگیز عمودی در وسط شهر +تصاویر

خاک مناسب و با کیفیت و سیستم آبیاری پیشرفته و خودکار باعث رشد این گیاهان می شود و آپارتمان ها را به جنگل های عمودی تبدیل می کند. این امر باعث کاهش آلودگی هوا و حفظ محیط زیست می شود و زمینه مناسبی برای لانه سازی پرندگان و گنجشک ها فراهم می آورد و از آلودگی صوتی جلوگیری می کند.

جنگل‌های شگفت انگیز عمودی در وسط شهر، در شهر میلان ایتالیا، آپارتمان هایی سازگار با محیط زیست طراحی و بیش از صدها درخت در بالکن های بزرگ این آپارتمان کاشته شده اند. این ایده توسط یک معمار ایتالیایی به نام استفانو بیری ارائه شده بود. تاکنون در دو برج مسکونی بیش از ۹۰۰ اصله درخت ۱۱۰۰۰ گیاه خانگی و ۵۰۰۰ درختچه به کار رفته است.

به گزارش دو خاکی به نقل از تابناک، خاک مناسب و با کیفیت و سیستم آبیاری پیشرفته و خودکار باعث رشد این گیاهان می شود و آپارتمان ها را به جنگل های عمودی تبدیل می کند. این امر باعث کاهش آلودگی هوا و حفظ محیط زیست می شود و زمینه مناسبی برای لانه سازی پرندگان و گنجشک ها فراهم می آورد و از آلودگی صوتی جلوگیری می کند.

در این گزارش شما را به دیدن تصاویری از این جنگل های عمودی دعوت می کنیم.

resized_73486_478

resized_73487_630

resized_73481_395

resized_73482_816نرخ سالانه فرسایش خاک در ایران تا ۳۳ تن در هکتار گزارش شده که ۵ تا ۶ برابر حد مجاز است. میانگین سالانه فرسایش خاک نیز به حدود ۱۵ تن در هکتار رسیده که سه برابر متوسط قاره آسیاست. بنابراین شاهد فرسایشی 5 - 6 میلیارد تنی در سال داریم. چه کسی در برابر این فاجعه باید جوابگو باشد؟؟؟


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE