سوم تیرماه سالروز تأسیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی گرامی باد.

امروز سوم تیرماه چهاردهمین سالروز تأسیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی می باشد. این روز را به همه فارغ التحصیلان این بخش تبریک عرض نموده و آرزوی موفقیت داریم.

 

پیام تبریک رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی بمناسبت سالروز تاسیس سازمان:

با اهداء سلام
سوم تیرماه چهاردهمین سالروز تاسیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی را به اعضای سازمان، شورای مرکزی، شورای استانها و تمامی همکاران شاغل در سازمان مرکزی و سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استانها و جامعه متخصصین کشاورزی و منابع طبیعی تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
خرسندم فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، ‌این عطیه آسمانی را نیز صمیمانه به همه بزرگواران تبریک و تهنیت گویم. رمضانی دیگر فرا رسیده تا بار دیگر در میهمانی خداوند از رحمت الهی بهره مند شویم. فرصتی دوباره با ماست تا در این ماه پرفضیلت طور دیگر باشیم و جور دیگر ببینیم. فرصتی سبز فراهم شده تا در معرکه پیکار با نفس، با اتکاء به درگاه احدیت در باقی روزهای سال نیز چنان کنیم و چنان باشیم که مرضی اوست.
بی شک کشاورزی زیربنای توسعه پایدار کشور است و تحقق این امر جزء با اتکاء به نیروی انسانی متخصص و کارآمد و بکارگیری علم و تکنولوژی در کنار دانش متخصصین این حوزه امکان پذیر نخواهد بود.
معتقدم مسئولیت اعتقادی و سازمانی همه ما ایجاب می‌نماید با همدلی و همزبانی در ادامه مسیر تعالی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی برای نیل به اهداف مشترک گام برداریم.
امیدوارم با حضور و همت تمامی تلاش گران عرصه آبادانی ایران عزیز به ویژه دانش آموختگان، کشاورزان و مدیران بخش شاهد رشد و بالندگی کشاورزی کشور باشیم.

احمد کبیری

رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشورنرخ سالانه فرسایش خاک در ایران تا ۳۳ تن در هکتار گزارش شده که ۵ تا ۶ برابر حد مجاز است. میانگین سالانه فرسایش خاک نیز به حدود ۱۵ تن در هکتار رسیده که سه برابر متوسط قاره آسیاست. بنابراین شاهد فرسایشی 5 - 6 میلیارد تنی در سال داریم. چه کسی در برابر این فاجعه باید جوابگو باشد؟؟؟


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE